Киев
Обрати інший регіон:
Усього оголошень 47096  сьогодні 1
на перевірці у адміністратора 18
 
Каталог
 
Реклама
Розмістити оголошення
Нові автомобілі
Приватні оголошення
Автосалони
Автомагазини
Автосервіси
Акції
Наши друзья

НОВОСТИ КИЕВА

АЛЬТЕРНАТИВА КРЕДИТУ ІСНУЄ!

АЛЬТЕРНАТИВА КРЕДИТУ ІСНУЄ! Бажаєте придбати авто, нерухомість, земельну ділянку...Але не вистачає коштів, великі відсотки банку не під силу, не впадайте у відчай. Альтернатива кредиту є! Вам допоможе програма УСП. "Українська соціальна програма" - це реальна альтернатива кредиту, дозволяє придбати авто, нерухомість під невеликий відсоток. Програма дуже гнучка та демократична, зручна для більшості населення, що реально дивиться на життя та намагається не від кого не залежати.

 

Якщо Ви вирішили придбати авто, об'єкт нерухомості чи земельну ділянку (далі товар), залишається знайти необхідну суму грошей. УСП надає можливість своїм клієнтам вкладати кошти невеличкими внесками.

Завдяки УСП тисячі українців стали власниками авто та нерухомого майна.


Здавалося б усі механізми залучення коштів всім відомі: застава, кредит, термін повернення, відсотки за користування, але ж на практиці виникає дуже багато нюансів, які не дозволяють пересічному громадянину швидко та без нудних адміністративних процедур отримати необхідні кошти.

УСП створена саме для тих людей, які з певних причин не хотіли б обтяжувати себе сплатою непомірно великих відсотків, та яким відмовили інші фінансові установи.

Невелика заробітна плата, відсутність нерухомого майна у власності, наявність інших, ще не сплачених кредитів, та навіть місце проживання - не є перешкодою у отриманні коштів для придбання зазначеного вище товару.

"Українська соціальна програма" цілком виправдовує свою назву і дійсно допомагає людям. З 1 березня до 15 квітня буде діяти акція «без відсотків». Умови акції дізнавайтеся у представництвах Вашого міста.

Приходьте до нас - це реальна можливість без зайвого клопоту отримати авто, житло та земельну ділянку. Життя, як відомо, неможливо відкласти на потім!

Алчевськ, вул. Леніна, 30, 2 поверх, оф. 7 т.: (06442) 466-43, (099) 119-64-96
Донецьк, бул. Пушкіна, 13-а, оф. 9, т.: (062) 34-844-95, 348-25-05, (095) 497-10-77
Дніпропетровськ, вул. Леніна, 44-а, оф. 8, т.: (056) 372-80-02, 372-80-01, (068) 445-61-98
Житомир, вул. Котовського, 2, оф. 7, 1 поверх, т.: (0412) 448-443
Запоріжжя, вул. Яценко 1, т.: (061) 233-40-26, 701-21-00, (098) 415-10-33
Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 10/11, т.: (0342) 73-83-73
Київ, м. Позняки, вул. Руденко, 6-а, т.: 222-87-46, (096) 647-82-07
Київ, м. Нивки, пр-т Перемоги, 73/1, т.: (044) 229-09-46
Київ, м. Петрівка, пр-т Московський, 6, 12 пов., оф. 11, т.: (044) 464-77-00
Київ, м. Либідська, ТЦ "Інтервал Плаза", 3-й поверх, т.: (044) 587-78-96, 360-69-45
Краматорськ, вул. Соціалістична, д.45, оф. 410 (готель "Краматорськ"), т.: (0626) 48-19-47, (066) 531-59-14
Кривий Ріг, 95 квартал, вул. Отто Брозовського, б. 48, оф. 28, т.: (0564) 92-25-57, (095) 770-43-57
Львів, пл. Соборна, 12а, оф. 33, т.: (032) 243-41-41, 247-03-03
Луцьк, пр-т Волі 5, оф. 3, т.: (0332) 29-47-42
Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/20, оф. 309, т.: (0512) 71-43-38, 71-84-80, (094) 943-73-38, (094) 94-41-480
Маріуполь, вул. Енгельса, 60, 2 поверх, оф. 2224, т.: (0629) 409-016, (096) 575-08-84
Одеса, вул. Мала Арнаутська, 88, 3 поверх, оф 305, т.: (048) 798-47-69, (094) 948-77-69
Харків, вул. Отакара Яроша, б. 22, оф. 5, т.: (057) 750-77-63, 340-70-44, 095 903-34-06
Чернігів, пр. Перемоги, 139, оф. 105, район пяти кутів, т.: (0462) 97-25-24
Чернігів, пр-т. Миру, 49, 3 поверх (ТРК "Мегацентр"), т.: (0462) 613-659


www.usp-ukraine.com


Комментарии 
20.07.2011 19:33:35  |  вася
це все гарно але чи є це в тернополі?
30.11.2011 13:43:52  |  Євген
Народ отпишись не лохотрон ли?
23.01.2012 21:21:07  |  Михаил
Кредит выдают при уплате первого взноса. Как они говорят под 7.2%
2.0%
0.0%
При 7.2 под 5 % первого взноса от стоимости товара
При 2.0 под 10% первого взноса от стоимости товара
При 0.0 под 20% первого взноса от стоимости товара
05.03.2012 14:06:53  |  Юртась
Это дикий, циничный и жестокий ЛОХОТРОН !!!! Умоляю, не ведитесь! Спасите свои кровные, пока еще не вляпались!!! Назад вы их не вернете никогда! Эти люди под крышей силовиков обдирают людей уже (вдумайтесь!) 6 лет!!! Укркредитсервис, УСП-групп, УСП-Украина, Украинская социальная программа, Автожитлоплан - вот перечень финансовых пирамид, за которыми стоит одно лицо - Маслова Татьяна Владимировна, - мошенница с огромным стажем!!! Сейчас она с успехом обдирает россиян под вывеской ООО РСП.
11.04.2012 13:39:13  |  Мария
представительство интересов и защиты прав в судах при рассмотрении споров по возврату денег из финансовых пирамид, накопительных программ, приобретение товаров в рассрочку в группах. Пишите marychimbay@mail.ru
26.05.2012 00:28:00  |  cuma
Эти люди под крышей силовиков обдирают людей уже (вдумайтесь!) 6 лет!!!- никакой крыши у неё нет вообще!!! силовики давно бы и сами её взули..просто законы такие у нас!! Лохотронщица купила 2 дома в киеве,3 машины,теперь подалась Россию обдирать,может хоть там на нее управу найдут!!!*wink*Авто житло,ООО РСП.обходите стороной!
26.05.2012 00:31:24  |  cuma
http://forum.liga.net/Messages.asp?sort=lastd&did=194729&page=1 здесь тысячи обманутых Масловой.
05.08.2013 14:09:54  |  Юртась
Люди, кто знает, где сейчас обитает Маслова или ее брат, очень нужно поговорить ... yurtas_64@mail.ru
Додати коментар
Имя:
Введіть код:

*avt* *bibi* *champion* *chas* *confused* *cool* *dumaj* *frown* *hahaha* *krutoy* *laugh* *mitsu* *moto* *ok* *ooo* *privet* *shocked* *smile* *star* *tango* *tongue* *wink* *yahoo*

Коментарі 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
05.08.2013 14:09:54 | Юртась
Ответить

Люди, кто знает, где сейчас обитает Маслова или ее брат, очень нужно поговорить ... yurtas_64@mail.ru

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
26.05.2012 00:31:24 | cuma
Ответить

http://forum.liga.net/Messages.asp?sort=lastd&did=194729&page=1 здесь тысячи обманутых Масловой.

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
26.05.2012 00:28:00 | cuma
Ответить

Эти люди под крышей силовиков обдирают людей уже (вдумайтесь!) 6 лет!!!- никакой крыши у неё нет вообще!!! силовики давно бы и сами её взули..просто законы такие у нас!! Лохотронщица купила 2 дома в киеве,3 машины,теперь подалась Россию обдирать,может хоть там на нее управу найдут!!!wink.gifАвто житло,ООО РСП.обходите стороной!

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
11.04.2012 13:39:13 | Мария
Ответить

представительство интересов и защиты прав в судах при рассмотрении споров по возврату денег из финансовых пирамид, накопительных программ, приобретение товаров в рассрочку в группах. Пишите marychimbay@mail.ru

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
05.03.2012 14:06:53 | Юртась
Ответить

Это дикий, циничный и жестокий ЛОХОТРОН !!!! Умоляю, не ведитесь! Спасите свои кровные, пока еще не вляпались!!! Назад вы их не вернете никогда! Эти люди под крышей силовиков обдирают людей уже (вдумайтесь!) 6 лет!!! Укркредитсервис, УСП-групп, УСП-Украина, Украинская социальная программа, Автожитлоплан - вот перечень финансовых пирамид, за которыми стоит одно лицо - Маслова Татьяна Владимировна, - мошенница с огромным стажем!!! Сейчас она с успехом обдирает россиян под вывеской ООО РСП.

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
23.01.2012 21:21:07 | Михаил
Ответить

Кредит выдают при уплате первого взноса. Как они говорят под 7.2%
2.0%
0.0%
При 7.2 под 5 % первого взноса от стоимости товара
При 2.0 под 10% первого взноса от стоимости товара
При 0.0 под 20% первого взноса от стоимости товара

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
30.11.2011 13:43:52 | Євген
Ответить

Народ отпишись не лохотрон ли?

Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
20.07.2011 19:33:35 | вася
Ответить